DR315/2.6X8 - Metal Spacers
DR315/2.6X8
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 315/2.6X08
Description
Spacer sleeve; 8mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 5mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 8mm
Plating material nickel
Outside diameter 5mm
Internal diameter 2.6mm