DR315/2.6X2 - Елементи дистанційні металеві
DR315/2.6X2
Опис
Дистанційна втулка; 2мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 2,6мм
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 2мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,6мм
Діаметр зовнішній 5мм