DR315/2.6X2 - Metal Spacers
DR315/2.6X2
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 315/2.6X02
Description
Spacer sleeve; 2mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 5mm
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 2mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 5mm
Internal diameter 2.6mm