DR315/2.6X1 - Елементи дистанційні металеві
DR315/2.6X1
Опис
Дистанційна втулка; 1мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 2,6мм
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 1мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,6мм
Діаметр зовнішній 5мм