DR315/2.6X1 - Metal Spacers
DR315/2.6X1
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 315/2.6X01
Description
Spacer sleeve; 1mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 5mm
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 1mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 5mm
Internal diameter 2.6mm