DR314/2.1X3 - Елементи дистанційні металеві
DR314/2.1X3
Опис
Дистанційна втулка; 3мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 2,1мм
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 3мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,1мм
Діаметр зовнішній 4мм