DR314/2.1X3 - Metal Spacers
DR314/2.1X3
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 314/2.1X03
Description
Spacer sleeve; 3mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 4mm
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 3mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 4mm
Internal diameter 2.1mm