DR3110/6.2X6 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/6.2X6
Опис
Дистанційна втулка; 6мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 6,2мм
Довжина дистанції 6мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм