DR3110/6.2X6 - Metal Spacers
DR3110/6.2X6
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3110/6,2X06
Description
Spacer sleeve; 6mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 10mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 6mm
Plating material nickel
Outside diameter 10mm
Internal diameter 6.2mm