DR3110/5.3X8 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/5.3X8
Опис
Дистанційна втулка; 8мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 5,3мм
Форма втулки циліндрова
Довжина дистанції 8мм
Діаметр внутрішній 5,3мм
Діаметр зовнішній 10мм