DR3110/5.3X8 - Metal Spacers
DR3110/5.3X8
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3110/5.3X08
Description
Spacer sleeve; 8mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 10mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 8mm
Plating material nickel
Outside diameter 10mm
Internal diameter 5.3mm