CT.476/20B-M4 - Обертальні ручки
CT.476/20B-M4
Опис
Ручка баранчикова; Різьба вн: M4; 6мм; H: 11мм; поліамід; W: 20мм
Характеристики
Виробник ELESA+GANTER
Тип монтажного елементу ручка баранчикова
Довжина гвинта 6мм
Висота 11мм
Матеріал корпусу поліамід
Колір корпусу чорний
Внутрішня різьба M4
Стійкість до більшість масел
Матеріал вкладиша латунь
Ширина 20мм