CT.476/20B-M4 - Knobs
CT.476/20B-M4
  • Category: Knobs
  • Manufacturer: ELESA+GANTER
  • Part Number: 8252
Description
Knob wing; Int.thread: M4; 6mm; H: 11mm; polyamide; W: 20mm
Specifications
Manufacturer ELESA+GANTER
Type of mounting element knob wing
Internal thread M4
Thread length 6mm
Height 11mm
Body material polyamide
Width 20mm