CSRV0204FTDG3303 - Резистори SMD
CSRV0204FTDG3303
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
Опис
Резистор: metal film; SMD; 0204 MiniMELF; 330кОм; 0,4Вт; ±1%; CSRV
Характеристики
Виробник Viking
Тип резистора metal film
Опір 0,33МОм
Потужність 0,4Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Довжина 3,5мм
Корпус 0204 MiniMELF
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника CSRV
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C
Діаметр 1,4мм
Розміри корпусу Ø1,4x3,5мм