CS0603-0R51-1%-HP - Резистори SMD
CS0603-0R51-1%-HP
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: CS03FTFPR510
Опис
Резистор: thick film; вимірювальний; SMD; 0603; 510мОм; 0,2Вт; ±1%
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 0,51Ом
Потужність 0,2Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C