CS0402-0R50-1%-HP - Резистори SMD
CS0402-0R50-1%-HP
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: CS02FTGWR500
Опис
Резистор: thick film; вимірювальний; SMD; 0402; 500мОм; 0,125Вт
Характеристики
Виробник Viking
Тип резистора thick film
Вид резистора вимірювальний
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 0,5Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 300ppm/°C