CRCW25124K70FKTHBC - Резистори SMD
CRCW25124K70FKTHBC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2512; 4,7кОм; 1Вт; ±1%; 500В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник VISHAY
Робоча температура -55...155°C
Потужність 1Вт
Опір 4,7кОм
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча напруга 500В