CRCW120651K0FKTABC - Резистори SMD
CRCW120651K0FKTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 51кОм; 0,25Вт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Корпус - мм 3216
Опір 51кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C