CRCW12062K20JNEA - Резистори SMD
CRCW12062K20JNEA
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 2,2кОм; 0,25Вт; ±5%; 200В
Корпус - мм 3216
Опір 2,2кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча температура -55...125°C
Робоча напруга 200В