CRCW120622R0JNTABC - Резистори SMD
CRCW120622R0JNTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 22Ом; 0,25Вт; ±5%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 22Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Робоча температура -55...155°C