CRCW1206220KJNTABC - Резистори SMD
CRCW1206220KJNTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 220кОм; 0,25Вт; ±5%; 200В
Корпус - мм 3216
Опір 220кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C