CRCW1206147RFKTABC - Резистори SMD
CRCW1206147RFKTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 147Ом; 0,25Вт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Корпус - мм 3216
Опір 147Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Робоча температура -55...155°C