CRCW1206120KFKTABC - Резистори SMD
CRCW1206120KFKTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 120кОм; 0,25Вт; ±1%; 200В
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 120кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C