CRCW0805820RJNTABC - Резистори SMD
CRCW0805820RJNTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 820Ом; 0,125Вт; ±5%; 150В
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 820Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 150В
Робоча температура -55...155°C