CRCW08053K60FKTABC - Резистори SMD
CRCW08053K60FKTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 3,6кОм; 0,125Вт; ±1%; 150В
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 3,6кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C