CRCW08051K87FKTABC - Резистори SMD
CRCW08051K87FKTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 1,87кОм; 0,125Вт; ±1%; 150В
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 1,87кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Робоча напруга 150В