CRCW0603390KFKTABC - Резистори SMD
CRCW0603390KFKTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 390кОм; 0,1Вт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 390кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C