CRCW040268K0FKTDBC - Резистори SMD
CRCW040268K0FKTDBC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 68кОм; 62,5мВт; ±1%; 50В; -55÷155°C
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 68кОм
Потужність 62,5мВт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C