CRCW040210R0FKEDHP - Резистори SMD
CRCW040210R0FKEDHP
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Resistor: thick film; SMD; 0402; 10Ω; 0.063W; ±1%; 50V; -55÷155°C
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Опір 10Ом
Потужність 63мВт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча температура -55...155°C
Робоча напруга 50В