CQ2512-100R-1% - Резистори SMD
CQ2512-100R-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ121WF1000T4E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2512; 100Ом; 1Вт; ±1%; CQ; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 2512
Корпус - мм 6432
Опір 100Ом
Потужність 1Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Серія виробника CQ
Відповідність стандарту AEC-Q200
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В