CQ2010-47K-1% - Резистори SMD
CQ2010-47K-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ1007F4702T4E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2010; 47кОм; 0,75Вт; ±1%; CQ; 200В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 2010
Корпус - мм 5025
Опір 47кОм
Потужність 0,75Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника CQ
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C