CQ1206-680R-1% - Резистори SMD
CQ1206-680R-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ06S4F6800T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 680Ом; 0,125Вт; ±1%; CQ; 200В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 680Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 400В