CQ1206-4K7-5% - Резистори SMD
CQ1206-4K7-5%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ06S4J0472T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 4,7кОм; 0,25Вт; ±5%; CQ; 200В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 4,7кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча температура -55...125°C
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 400В