CQ1206-2K7-1% - Резистори SMD
CQ1206-2K7-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ06S4F2701T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 2,7кОм; 0,125Вт; ±1%; CQ; 200В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 2,7кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 400В
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника CQ
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C