CQ0805-120R-1% - Резистори SMD
CQ0805-120R-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ05S8F1200T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 120Ом; 0,125Вт; ±1%; CQ; 150В
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 120Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника CQ
Робоча напруга 150В
Імпульсна макс. напруга 300В