CQ0603-220K-1% - Резистори SMD
CQ0603-220K-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ03SAF2203T5E
Опис
Resistor: thick film; SMD; 0603; 220kΩ; 0.1W; ±1%; CQ; 75V; -55÷155°C
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 220кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Серія виробника CQ
Робоча напруга 75В
Імпульсна макс. напруга 100В
Робоча температура -55...155°C