CQ0603-150R-1% - Резистори SMD
CQ0603-150R-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ03SAF1500T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 150Ом; 0,1Вт; ±1%; CQ; 75В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 150Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Імпульсна макс. напруга 100В
Робоча температура -55...155°C