CQ0402-6R8-5% - Резистори SMD
CQ0402-6R8-5%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ02WGJ068JTCE
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 6,8Ом; 62,5мВт; ±5%; CQ; 50В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 6,8Ом
Потужність 62,5мВт
Допуск ±5%
Робоча напруга 50В
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника CQ
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C