CL10B334KO8NNNC - Конденсатори MLCC SMD
CL10B334KO8NNNC
Опис
Конденсатор: керамічний; MLCC; 330нФ; 16В; X7R; ±10%; SMD; 0603
Характеристики
Виробник SAMSUNG
Тип конденсатора керамічний
Вид конденсатора MLCC
Ємність 0,33мкФ
Робоча напруга 16В
Діелектрик X7R
Допуск ±10%
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Робоча температура -55...125°C