C4AQUBW5250A3NJ - Плівкові конденсатори ТНТ
C4AQUBW5250A3NJ
Опис
Конденсатор: поліпропиленовий; DC-Link; 25мкФ; Uробоча: 1,3кВDC
Характеристики
Виробник KEMET
Тип конденсатора поліпропиленовий
Вид конденсатора DC-Link
Ємність 25мкФ
Робоча напруга 1,3кВ DC
Робоча напруга макс. 1,3кВ DC
Струм робочий макс. 16А
Струм в імпульсі макс. 331А
Монтаж THT
Опір ESR 5,2мОм
Серія виробника C4AQ
Допуск ±5%
Розміри корпусу 57,5x50x35мм
Растр виводів 52,5x20,3мм
Відповідність стандарту AEC-Q200
Кліматична категорія 55/105/56
IEC 60068-1
Застосування конденсаторів фільтруючі
Імпульсна міцність 13В/мкс
Робоча температура -40...105°C