BF9400E110 - Контактори - головні модулі
BF9400E110
Опис
Contactor: 3-pole; NO x3; 60÷110VAC,60÷110VDC; 94A; BF; W: 55mm
Характеристики
Виробник LOVATO ELECTRIC
Монтаж на шину DIN
Серія виробника BF
Робоча температура -40...70°C
Напруга ізоляції 690В
Ширина 55мм
Висота 136мм
Напруга управління 60...110В AC
60...110В DC
Струм робочий макс. 94А