BF1801D220 - Контактори - головні модулі
BF1801D220
Опис
Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC; 220VDC; 18A; BF
Характеристики
Виробник LOVATO ELECTRIC
Монтаж на шину DIN
Серія виробника BF
Струм робочий макс. 18А
Напруга управління 220В DC
Тип контактора 3-полюсний
Напруга ізоляції 690В
Допоміжні інтегровані контакти NC
Конфігурація контактів NO x3
Виводи гвинтові виводи
Робоча температура -50...70°C
Ширина 45мм
Висота 81мм