B6X12/BN660 - Гвинти
B6X12/BN660
  • Категорія: Гвинти
  • Виробник: BOSSARD
  • Назва у виробника: 1075780
Опис
Screw; M6x12; Head: cheese head; Phillips; PH3; A2 stainless steel
Характеристики
Виробник BOSSARD
Норма BN BN 660
Норма DIN DIN 7985A
Норма ISO ISO 7045
Матеріал нержавіюча сталь A2
Вид зарубки Phillips
Норма PN PN 82202
Тип монтажного елементу гвинт
Вид головки циліндрична
Розмір зарубки PH3
Висота головки 4,75мм
Довжина 12мм
Діаметр головки 12мм