B4X16/BN500 - Гвинти
B4X16/BN500
  • Категорія: Гвинти
  • Виробник: BOSSARD
  • Назва у виробника: 1243195
Опис
Гвинт; M4x16; 0,7; Головка: сферична; пряма; 1,2мм
Характеристики
Виробник BOSSARD
Тип монтажного елементу гвинт
Довжина 16мм
Вид зарубки пряма
Матеріал нержавіюча сталь A2
Вид головки сферична
Розмір зарубки 1,2мм
Висота головки 2,2мм
Діаметр головки 10мм