B32924C3105M189 - Плівкові конденсатори ТНТ
B32924C3105M189
Опис
Capacitor: polypropylene; X2; 1uF; 630VDC; 305VAC; THT; ±20%; 27.5mm
Характеристики
Виробник EPCOS / TDK
Ємність 1мкФ
Растр виводів 27,5мм
Розміри 11x19x31,5мм
Допуск ±20%
Робоча напруга 305В AC
630В DC