B3.9X9.5/BN1016 - Шурупи
B3.9X9.5/BN1016
  • Категорія: Шурупи
  • Виробник: Bossard AG
  • Назва у виробника: 1381555
Опис
Гвинт; 3,9x9,5; Головка: циліндрична; Phillips; PH2; цинк; BN 1016
Характеристики
Виробник BOSSARD
Тип монтажного елементу гвинт
Вид зарубки Phillips
Вид головки циліндрична
Матеріал загартована сталь
Властивості механічних елементів самонарізний
Матеріал покриття цинк
Розмір зарубки PH2
Висота головки 2,8мм
Діаметр головки 7,5мм
Довжина 9,5мм