B3.5X32/BN1879 - Шурупи
B3.5X32/BN1879
  • Категорія: Шурупи
  • Виробник: Bossard AG
  • Назва у виробника: 3508082
Опис
Гвинт; для металу; 3,5x32; Головка: потайна; Phillips; PH2; цинк
Характеристики
Виробник BOSSARD
Тип монтажного елементу гвинт
Матеріал загартована сталь
Довжина 32мм
Вид зарубки Phillips
Вид головки потайна
Застосування гвинтів для металу
Матеріал покриття цинк
Властивості механічних елементів саморез
Розмір зарубки PH2
Висота головки 2,1мм
Діаметр головки 6,8мм