B2.9X16/BN1016 - Шурупи
B2.9X16/BN1016
  • Категорія: Шурупи
  • Виробник: Bossard AG
  • Назва у виробника: 1381482
Опис
Гвинт; 2,9x16; Головка: циліндрична; Phillips; PH1; цинк; BN 1016
Характеристики
Виробник BOSSARD
Тип монтажного елементу гвинт
Матеріал загартована сталь
Різьба 2,9
Вид зарубки Phillips
Матеріал покриття цинк
Вид головки циліндрична
Властивості механічних елементів самонарізний
Розмір зарубки PH1
Висота головки 2,2мм
Довжина 16мм
Діаметр головки 5,6мм