ARG0805-10R-0.5% - Резистори SMD
ARG0805-10R-0.5%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: ARG05DTC0100
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0805; 10Ом; 0,125Вт; ±0,5%; ARG; 150В
Тип резистора thin film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 10Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±0,5%
Робоча напруга 150В
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 300В