ARG0603-15K-0.5% - Резистори SMD
ARG0603-15K-0.5%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: ARG03DTC1502
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0603; 15кОм; 0,1Вт; ±0,5%; ARG; 75В
Характеристики
Виробник Viking
Серія виробника ARG
Тип резистора thin film
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C
Потужність 0,1Вт
Допуск ±0,5%
Опір 15кОм
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Робоча напруга 75В
Імпульсна макс. напруга 150В